APAVI GADALAIKU SEZONĀM

featured-image

APAVI GADALAIKU SEZONĀM - KĀ NENOKĻŪDĪTIES UN ATRAST PIEMĒROTĀKOS

Uzsākot meklēt sezonas apavus, ir svarīgi ņemt vērā dažādus faktorus, lai nodrošinātu gan komfortu, pats būtu apmierināts ar pirkumu, kā arī nenoliedzami svarīgi, ka apavi iegādāti atbilstoši sezonas laikapstākļiem. Šeit ir daži kritēriji, kas jāņem vērā, izvēloties vislabākos un ērtākos apavus.

Sezonas laikapstākļi - noteicošais apavu izvēlē

Rudens sezona nāk komplektā ar tai raksturīgajiem mainīgajiem laikapstākļiem. No siltas atvasaras siltuma frontes, līdz pat pirmajiem ziemas vēstnešiem - aukstumu un salu -, tāpēc apaviem ir jābūt siltiem un vienlīdz arī piemērotiem siltākiem laikapstākļiem.

Tāpat arī būtisks faktors rudens sezonas apavu izvēlē ir to mitruma izturība. Ieteicams iegādāties mitrumizturīgus apavus, lai kājas vienmēr būtu sausas, komfortā un lai arī lietus nebūtu šķērlis ikdienas pastaigas rituālos. Īpaši svarīgi mitrumizturīgus apavus iegādāties ir skolas vecuma bērniem, kad gumijas zābaki vairs nekādā ziņā nav opcija. Aplūkojiet apavu opciju, kad zābaki vairāk izskatās pēc kedām, nevis zābakiem to standarta interpretācijā (piemēram, Palladium apavi). Piemērotākie materiāli svārstīgajos rudens laikapstākļos ir āda vai mitruma aizsardzību nodrošinošs materiāls. Vairāk par rudens apavu tendencēm lasi šeit.

Pavasara sezonas apaviem svarīgākais faktors - cik siltumizturīgi tie ir. Varētu teikt, ka rudens sezonas apavi ir pilnīgi piemēroti arī pavasarī, jo arī gadalaiku pāreja gada pirmajos mēnešos var ieilgt, un var būt gan lietus, gan nelieli sali, gan arī sniega atskaņas. Līdzīgi kā rudens apavu izvēles niansēs - arī pavasara zābaki ieteicami no ādas vai mitrumizturīga materiāla.

Ziemas sezonas apaviem, zābakiem, pats svarīgākais ir to siltuma nodrošināšana un izolācija. Ziemas apaviem jābūt ūdensnecaurlaidīgiem vai vismaz ūdensizturīgiem, lai kājas būtu drošībā un sausumā. Bieži vien apavu aprakstos ir arī minēts, vai apavi ir paredzēti nēsāšanai slapjos laikapstākļos (piemēram, ja krīt slapjš sniegs).

Izvēloties ziemas apavus, pievērsiet uzmanību, vai tie nodrošina drošību uz apledojošām virsmām. Apavu zolēm jābūt izturīgām un ar labu saķeri, lai novērstu slīdēšanu uz ledus vai sniega. Dažiem ziemas apaviem ir speciālas gumijas vai citas saķeresas nodrošināšanas tehnoloģijas, piemēram, zoles protektors.

Būtiski, ka pēdām, uzvelkot ziemas apavus, jābūt brīvām, zābaki nedrīkst būt pārāk sašaurināti, jāparedz vieta termozeķēm vai vēl papildus siltinātām zolītēm aukstākiem laikapstākļiem! Ziemas apavu izvēlē jāņem vērā - vai apavu materiāls un siltinājums atbildīs aukstuma un komforta prasībām. Piemēram, vai zole ir biezāka, vai iekšpēdiņas ir no vilnas, cik augsti ir apavi u.c.

Aktivitātes un ikdienas paradumi

Ja apavi paredzēti to aktīvai nēsāšanai ikdienā, kā pastaigām, pārgājieniem u.tml., izvēlieties apavus, kas potītēm nodrošina atbalstu, vienlīdz arī pēdu aizsardzību no vēja un mitruma. Tas jo īpaši svarīgi ir rudens un ziemas apaviem. Gan rudens, gan pavasara apavos ir svarīgi ievērot komforta, apavu atbilstību sezonai un savu personisko stilu. Pirms iegādāties apavus, ieteicams apsvērt šos faktorus un izvēlēties apavus, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un dzīvesveidam. Ilgstošai stāvēšanai būtu vērtīgi iegādāties tādus apavus, kas ir laba zoles amortizācija un kas ir ergonomiski, tādējādi novēršot kāju nogurumu.

Universāli apavi dažādām sezonām - Palladium apavi

Izvērtējos šos faktorus, ieteicams izvēlēties jau pārbaudītu vērtību un kvalitatīvu apavu ražotāju. Kā viens no tādiem universāliem ražotājiem, kura piedāvājuma klāstā ir apavi rudenim, ziemai un pavasarim, ir Palladium. Tos var viegli kombinēt ar dažāda stila apģērbiem, tie ir ērti un tos var nēsāt gan ikdienā, gan arī garākās pastaigās pa pilsētu un piedzīvojumu takām (dažiem zābaku modeļiem ir ergonomiski elementi un pēdas amortizācija, kas nodrošina komfortu ilgstošās pastaigās).

Palladium zābaki ir izcili piemēroti neparedzētiem laika apstākļiem. To gumijas apakšējā daļa un izturīgais materiāls nodrošina aizsardzību pret mitrumu un vēju, tāpēc šie apavi ir populāra izvēle ne tikai saulainākos un sausākos mēnešos, bet arī lietus vai sniega sezonā.

Interneta veikalā 220.lv produktu katalogā atrodami Palladium apavi - vīriešiem, sievietēm - visām sezonām. Izvēlieties tīkamāko Palladium modeli un veiciet pirkumu ērti, ātri un ar iespēju saņemt preci uz vietas vai ar pakomāta starpniecību! Kāju komfortam ir nozīme - paceliet to jaunā līmenī ar Palladium apaviem!